Переваги мікроцемента для ванної кімнати та обробки басейну

Хочете щоб обробка стін у ванній і наливна підлога у ванній були в єдиному неповторному стилі? Мікроцементи ТМ Solast допоможуть втілити в життя найсміливіші ідеї в реальності. Ці матеріали через безшовність нанесення відмінно підійдуть також і для облицювання душової кабіни. А палітра ARTSEM, яка включає найбільш затребувані кольору, приємно здивує вашу фантазію.

Чому мікроцемент підходить саме для ванних кімнат і душових?

Погодьтеся, кожен з нас хоч раз підсковзувався у ванній кімнаті на слизькій плитці після прийняття ванни або душу. Наливна підлога з мікроцемента повністю виключає ковзання!
Найчастіше ми відвідуємо душову кімнату по кілька разів на день, а звичка ходити без капців у будинку є практично у кожного. Тому важливо, щоб підлогове покриття мало потрібну і комфортну нам температуру, яку забезпечує "тепла" підлога. Мікроцементи ТМ Solast ідеально підійдуть для використання в системах "теплих" підлог.
А ще стіни і наливна підлога у ванній, виконані з мікроцемента приємно і легко мити. І ніякого грибка і цвілі!

Ідеальна обробка басейнів

Унікальні властивості мікроцемента - безшовність, зносостійкість, вологостійкість, відсутність ковзання і легкість в прибиранні - абсолютно ідеальні для вибору матеріалу обробки басейну. Додамо, що поєднання мікроцемента з різнокольоровими плитками в різних візерунках, з зонами з каменю і декоративними деталями - все це робить застосування мікроцемента при обробці чаші басейнів найсучаснішим і недорогим рішенням.
Пропонуємо ознайомитися зі зразками і декорами в нашому шоу-румі.