Мікроцемент в інтер'єрі. Купити мікроцемент ARTCEM від ТМ Solast в Києві

Мікроцемент ARTCEM - це сучасний декоративний матеріал для створення інноваційної, безшовної, приємної на дотик поверхні, здатної надати будь-якому інтер'єру унікальний вигляд, будь то мінімалістичний і сучасний, або класичний, простий і вінтажний.
Ця індивідуальність досягається монолітністю створюваної завдяки мікроцементу поверхні, різноманітністю колірних ефектів, текстур ручного нанесення, широкою гамою відтінків, прозорості та димки.
Технологією нанесення мікроцемента не передбачено устрій компенсаційних стиків або швів, тому ви отримуєте цілісне покриття між стіною і підлогою в приміщеннях будь-яких розмірів.
Мікроцемент для підлоги і стін ARTCEM є матеріалом природного походження - це екологічно чистий продукт, який не виділяє токсичних елементів, безпечний для дітей. При цьому підлога і стіни з мікроцемента легко піддаються вологому прибиранню, зносостійкі, мають високу ударостійкість.
Мікроцемент підходить для застосування в приміщеннях з підвищеною вологістю, а також в приміщеннях з прямим плином води - в ванних кімнатах, душових кабінах, в зоні біля басейну і безпосередньо в чаші басейнів. Мікроцемент на підлогу також є відмінним антиковзаючим декоративним покриттям.
Штукатурка мікроцементом створює покриття, стійке до впливу сонячних променів і хімічних речовин, тому його також можна використовувати в оздобленні фасадів будівлі, або при реконструкції і оновленні зовнішнього вигляду екстер'єру, оформленні зони відпочинку, вхідних груп і т.і.
Мікроцементи від ТМ Solast мають високий ступінь зносостійкості, що дозволяє застосовувати їх в приміщеннях з підвищеним навантаженням на покриття, механічними впливами (удари, подряпини і т.д.) і впливу хімічних речовин.
Поєднання безлічі колірних комбінацій і текстур ручної обробки мікробетоном на будь-якій поверхні: стіни, підлоги, стеля, елементи меблів і декору, як всередині приміщення, так і ззовні, зроблять ваш інтер'єр індивідуальним і неповторним.

Властивості мікроцемента ARTCEM

Не вимагає видалення старого покриття:
мікроцемент має високу ступінь адгезії і може наноситися без демонтажу старого оздоблення, швидко і чисто.
Мінімальна товщина нанесеного покриття:
без змін рівня чистої підлоги (1-3 мм завтовшки)
Зносостійкість:
мікроцемент має високу ступінь зносостійкості, стійкості до механічних впливів (ударів, подряпин і т.д.) і впливу хімічних речовин.
Виключає ковзання:
в залежності від покриття мікроцемент має протиковзкі властивості, що особливо важливо у вологих приміщеннях з підвищеним ризиком падіння в результаті ковзання, таких як душові кімнати, піддони душових кабін, ванні кімнати, тераси, зони біля басейну, тощо.
Вологостійкість:
штукатурка мікроцементом підходить для застосування в приміщеннях з підвищеною вологістю, а також в приміщеннях з прямим плином води - в ванних кімнатах, душових кабінах, в зоні біля басейну і безпосередньо в чаші басейнів.
Безшовність і безперервність:
технологією нанесення мікроцемента не передбачено устрій компенсаційних стиків або швів (за винятком деформаційних швів будівель). Мікроцемент може бути нанесений цільним покриттям між стіною і підлогою, використовується в приміщеннях будь-яких розмірів.
Природний матеріал:
екологічно чистий продукт, не виділяє токсичних елементів, безпечний для дітей.
Легко прибирати:
завдяки безшовному покриттю, не утворюються ділянки, де накопичується бруд, що полегшує очищення та дезінфекцію. На покриттях з мікроцемента не розмножуються грибки і бактерії.
Кінцева обробка:
штукатурка під бетон поєднує безліч колірних комбінацій і текстур ручної обробки на будь-якій поверхні: стіни, підлогу, стелю, як всередині приміщення, так і зовні.

Вартість мікроцемента

Для визначення остаточної ціни матеріалів під обробку мікроцементом необхідно уточнити ряд вихідних даних:

- Стан поверхні, на яку планується нанесення обробки мікроцементом. Основа повинна бути стійка і стабільна, здатна витримувати проектні навантаження.

- Бажаний кінцевий результат декору поверхні (від імітації грубої текстури бетону до гладких візерунків "водяних плям").

- Кольорове рішення. Завдяки універсальним пігментних паст ARTCEM Multi Color можливо змішувати нескінченну кількість колірних комбінацій. Інтенсивність кольору і тону буде варіюватися від кількості продукту розведеного в полімері і типу використовуваного мікроцемента.

- Призначення приміщення та інтенсивність навантаження на поверхню.

Розрахувати вартість мікроцемента і купити мікроцемент в Києві і по всій Україні вам допоможе наш досвідчений фахівець, попередньо обговоривши всі нюанси.
Наша адреса
Виробник:
Телефон: +38 067 539 11 31
E-mail: info.solast@gmail.com
Час роботи: пн-пт 9: 00-18: 00; сб-нд - вихідний

Ексклюзивний представник:
Київ, вул. Кільцева дорога, 15
+380981685588
+380444661266
+380983886763
E-mail: nalivnoypolsales@gmail.com