ТМ Solast пропонує базову колірну палітру (більше 40 кольорів). Палітра ARTCEM включає найбільш затребувані кольори, а також окрему лінійку металізованих фарб, яка допоможе вам зробити оригінальний простір в індивідуальному стилі.
Кольори, ефекти, фінішна обробка - естетичним властивостям мікроцемента немає меж.
Завдяки універсальним пігментним пастам ARTCEM Multi Color можливо змішувати нескінченну кількість колірних комбінацій. Використовуючи декоративну систему ARTCEM можливо досягти грубої бетонної поверхні, глянсової, матової поверхні або поверхні з окисленим ефектом і ефектом «водяних плям» і створити оксамитові, декоративні вставки для унікальних персональних покриттів з прекрасним естетичним виглядом і елегантністю.
Art Cem відтінки сірого
ART CEM кольорові
ART CEM металізовані
Якщо в представленій колірній базі не знайшлося відповідного для вас кольору - за бажанням клієнта можна створити відтінок, максимально наближений до будь-якої колірної діаграми.

Кольори, наведені в цій палітрі, максимально наближені до фактичних кольорів ARTCEM. Для деталізації відтінків пропонуємо вам ознайомиться зі зразками в нашому шоурумі.


Декоративний мікроцемент пропонує можливість створення різних варіантів фінішного оздоблення – застосування різноманітних ефектів, відтінків кольору. У процесі виконання ремонтних робіт відсутні будь-які обмеження щодо візуальної складової. Адже естетичні властивості декоративного матеріалу здатні задовольнити навіть найвибагливіших клієнтів.

Сьогодні палітра кольорів мікроцементу представлена у широкій різноманітності. Це не тільки всі відтінки сірого кольору, але й безліч трендових кольорів, список яких ТМ Solast регулярно оновлює. Адже мода на палітру кольорів змінюється щороку, а тому наша компанія постійно моніторить сучасний ринок з метою залишатися в тренді та пропонувати своїм споживачам тільки актуальні відтінки.

Інтер'єр у стилі лофт: кольорова гама в інтер'єрі

Вільний простір і мінімалізм знову в моді, тому мікроцемент все частіше застосовують у сучасних інтер'єрах. Одним із найбільш затребуваних вважається стиль лофт. Цей стиль виник у середині XX століття, коли будівлі промислових підприємств почали активно освоюватися в якості житлових приміщень. Щоб забезпечити комфорт у процесі проживання, необхідно було зробити мінімальний ремонт. Таким чином, з'явився інтер'єр у стилі лофт.

Для стилю лофт характерне застосування різних сірих відтінків. Умовно всі варіанти можна поділити на три групи:

  • класичні сірі – від світло-сірого до графітового та чорного;

  • кольорові – пастельні та більш насичені варіанти;

  • металізовані – з ефектом металік.

Особливість такого стилю полягає в тому, що саме кольори відповідають за процес зонування об'ємних приміщень. В асортименті ТМ Solast запропоновано більше 40 базових відтінків, де зібрані найбільш затребувані кольори. В окремій лінійці клієнтам доступні унікальні металізовані фарби, за допомогою яких вдасться урізноманітнити класичний стиль лофт індивідуальними рішеннями.

Запропоновані відтінки мікроцементу

Універсальні пігментні пасти ARTCEM пропонують можливість створити сучасний стиль інтер'єру в різних приміщеннях. Основне призначення таких паст полягає в тонуванні декоративних матеріалів для отримання різноманітних відтінків. Такі пігменти легко поєднуються з базою мікроцементу, допомагаючи створити однорідний колір. Крім того, у складі пігментів відсутні органічні розчинники, а отриманий відтінок зберігається протягом довгого часу.

Обираючи еко стиль в інтер'єрі, необхідно ознайомитися зі списком актуальних відтінків:

  • Відтінки сірого – сіра гавань, сірий голуб, грозове небо, сланцево-сірий, річковий перламутр та інші.

  • Кольорові відтінки – пісочний, кедровий, умбра, бежевий, солом'яний, шафрановий та інші.

  • Металізовані відтінки – срібло, платина, золото, бронза, мідь, червоне вино та інші.

У нашій лінійці можна знайти природні, спокійні та лаконічні відтінки для обробки різних видів поверхонь. Крім того, за відсутності відповідного кольору в запропонованому асортименті клієнт завжди може скористатися додатковою перевагою: можливість створити відтінок, який буде максимально наближений до будь-якої обраної колірної діаграми.

Завдяки декоративним системам ARTCEM вдасться успішно експериментувати зі стилями в інтер'єрі. Все це сприяє отриманню ідеальної грубої бетонної поверхні, з глянсовим або матовим покриттям, з окисленим ефектом, оригінальним ефектом «водяних плям». Крім того, всілякі варіації відтінків сприяють отриманню оксамитових поверхонь, декоративних вставок з метою отримати оригінальні покриття в індивідуальному стилі.