Декоративна штукатурка для стін в спальні
з мікроцемента

Спальня та дитяча - місце, де ви і ваша дитина проводите нічний час доби і отримуєте заряд енергії на наступний день. Де, як не в цій частині будинку важлива екологічність застосовуваних будівельних матеріалів. Пропонуємо варіанти оздоблення стін в спальні і дитячій кімнаті із застосуванням мікроцемента (microcemento).

Екологічність і комфорт у вашому будинку

На сьогоднішній день все більше людей замислюються про безпеку і комфорт життя у власній оселі. Особливо це стосується декору спальної та дитячої кімнати. Під словом "екологічність" матеріалу мається на увазі безпеку його застосування для здоров'я людини, відсутність виділення токсичних або руйнуючих речовин, його вплив на навколишнє середовище протягом всього терміну експлуатації. На екологічність приміщення безпосередньо впливає з чого зроблені підлога, стіни, стеля. Саме тому важливо вибрати правильний декор стін в спальні. У декоративної штукатурки для стін ТМ Solast використовуються такі природні матеріали, як пісок, портландцемент, мармурова крихта, вода. Захисні лаки для фактурної штукатурки розроблені на водній основі і не мають різких хімічних запахів.
Виберіть вподобане оформлення стін в спальні, додайте колірне рішення для структурної штукатурки на підлозі - мікроцементи ТМ Solast допоможуть створити сучасний інтер'єр зі стінами в стилі лофт, що відрізняється від всіх! Нижче наведені деякі варіанти обробки стін і ідеї для дизайну вашої спальні.

Декор дитячої кімнати

Дитяча кімната поєднує в собі кілька функцій: ігрову, навчальну, спальну. Тому так важливо продумати її дизайн заздалегідь. На сьогоднішній день батьки вважають за краще робити дизайн дитячої кімнати з самого спочатку в дорослому стилі, щоб не міняти ремонт кожні 2-3 роки відповідно до віку дитини. Завдяки зносостійкості і ударостійкості мікроцемента ви можете не турбуватися про цілісність покриття на довгі роки. Все частіше застосовуються спокійні тони декоративної штукатурки для стін, в виборі кольору меблів, щоб дитина відчувала себе комфортно і не перевтомлювалась від яскравих фарб. У мікроцементах ARTCEM представлена широка гама як яскравих і насичених тонів, так і спокійних, пастельних, що дозволить виконати декор дитячої кімнати не перевантаженим, з невеликими яскравими акцентами. А якщо в нашій базовій палітрі не знайшлося відповідного кольору - ми розробимо його індивідуально для вас.