Мікроцемент для оформлення кухні

Ви робите ремонт "з нуля" або хочете змінити вже існуючий інтер'єр вітальні і кухні?
Ви можете оновити стіни і підлогу, змінити барну стійку лофт, додати фартух під камінь і інші елементи меблів за допомогою численних комбінацій декоративного оздоблення мікроцементом. Ознайомтеся з нашими рішеннями для сучасних, вишуканих інтер'єрів.

Виберіть індивідуальне рішення для вашої кухні

Стільниця під мармур або фартух під камінь, барна стійка в стилі лофт з покриттям під бетон? З використанням мікроцемента все це можливо. При цьому стільниця з мікроцемента має незначну вагу в співвідношенні з природними аналогами та сильно відрізняється від них за ціною.

Чому мікроцемент для кухні такий хороший?

Важливою умовою для кухонних поверхонь - підлоги, стіни, стільниця, фартух - є їхня щоденна експлуатація. При їх виборі рекомендуємо звернути увагу на такі показники:
- стійкість до подряпин і стирання матеріалу;
- ударостійкість;
- вологостійкість і хімічна стійкість;
- стійкість до утворення плям.

А тепер все по порядку!

Стійкість до подряпин означає глибоке ушкодження гострим предметом. Вимірюється цей показник візуально. Стирання - це руйнування декоративного покриття через постійні мікропошкодження, наприклад, ковзання кухонної дошки по стільниці. В основному це залежить від лаку. Лаки для мікроцементів ARTCEM мають високу механічну стійкість до динамічних і статичних деформацій, а також до стирання.

Ударостійкість або, іншими словами, твердість поверхні вимірюється здатністю покриття витримувати високий тиск на квадратний сантиметр. Цей показник впливає на появу вм'ятин від каблуків, стільців, падіння важких предметів. У декоративного покриття ARTCEM він дорівнює 33 МПа, що більш ніж достатньо для запобігання утворення вм'ятин.

Система декоративного покриття ARTCEM має високу водостійкість і має стійкість до статичного впливу води не менше 24 годин. Аналогічні показники для кави, вина та інших фарбувальних рідин. Поверхня, наприклад підлога, стільниця або фартух під камінь, також має високу стійкість до агресивних миючих засобів, кислот, лугів. Таким чином на ній не будуть залишатися плями і тим самим не буде псуватись зовнішній вигляд кухні.

Не виникне проблем і з гарячою сковородою так як стільниця з мікроцемента
стійка до займання.

Місце, де відчуваєш себе вдома

Простір вітальні призначений для веселощів і відпочинку. Це улюблене місце, де ми проводимо більшу частину часу, перебуваючи вдома. Застосовуючи в якості декоративного покриття для стін і підлоги мікроцемент, ваш інтер'єр набуває елегантності і гармонійної сучасної атмосфери. Виберіть індивідуальне покриття стільниці під камінь, поєднавши його з таким же фартухом під мармур. Не забудьте про дизайнерську підлогу! Ось кілька креативних рішень.