Мікроцемент у стилі лофт
Стиль лофт має на увазі під собою наявність величезного відкритого простору, високих стель та панорамного скління. Індустріальний лофт вважається справжньою класикою жанру, яку часто можна зустріти не тільки в домашньому інтер'єрі, а й у закладах громадського харчування, готелях та інших будівлях.


Для ремонту в стилі лофт використовують спеціальне декоративне покриття ARTCEM від TM Solast.
Завдяки такій штукатурці вдасться зробити будь-яке помешкання унікальним, витримуючи оформлення в індустріальному стилі. Це стало можливим завдяки тому, що матеріал ідеально імітує фактуру бетону і може бути представлений різними відтінками кольору.
При цьому мікроцемент для обробки стін та підлоги характеризується такими перевагами:
 • 1
  Протиковзкі властивості
  за рахунок яких вдається використовувати матеріал навіть у приміщеннях із підвищеним рівнем вологості.
 • 2
  Зносостійкість
  представлений продукт стійко справляється з різними механічними пошкодженнями, негативним впливом хімічних засобів.
 • 3
  Вологостійкість
  мікроцемент для ванної кімнати не боїться прямого контакту з водою, тому що не втрачає свої технічні характеристики та властивості.
Сфера застосування
Високоякісне декоративне оздоблення мікроцементом активно використовується в інтер'єрах, виконаних у стилі лофт у різних приміщеннях, незалежно від їх призначення. Велика різноманітність видів такої штукатурки дозволяє власникам квартир, приватних будинків та заміських особняків сміливо експериментувати при обробці стін, покриття для підлоги, сходів та інших предметів інтер'єру.
Штукатурка під бетон також знайшла своє застосування у процесі створення таких предметів меблів, як:
Приступки при оформленні зони відпочинку в лазнях, саунах.
Стільниці в кухонних приміщеннях та багато іншого.
Для створення унікального інтер'єру рекомендується використовувати всю запропоновану лінійку ARTCEM. Представлена продукція дозволяє виконати поетапну обробку будь-якої поверхні, за винятком наявності всіляких дефектів. Наприклад, перед використанням декоративної штукатурки рекомендується скористатися грунтовкою. В результаті в майбутньому вдасться досягти необхідної реалістичної імітації різних матеріалів.
Створюємо різноманітні текстури та кольори в стилі лофт
Мікроцемент є ідеальним рішенням для лофтових інтер'єрів і може бути використаний для різних підстав: починаючи з гіпсокартону, МДФ та закінчуючи стільницями, підвіконнями.
Це сучасний матеріал для оздоблення стін, підлоги, який може запропонувати для справжніх поціновувачів лофта безліч оригінальних текстур. Спеціальні види мікроцементу для всієї кулі поверхні – це фінішне покриття для декоративного оздоблення.
В результаті вдасться вигадувати та створювати індивідуальні декоративні ефекти:

Підлога з мікроцементу дозволяє створити ідеально рівну поверхню без будь-яких стиків та швів. Антиковзні властивості перешкоджають падінню навіть на мокрій поверхні.
Вибрати мікроцемент можна на нашому сайті, де також запропоновані інші матеріали ARTCEM, які рекомендується використовувати разом з декоративною штукатуркою. Широка палітра відтінків та різноманітність текстур здатні задовольнити запити кожного власника квартири, будинку.