Що таке мікроцемент? Мікробетон

Мікроцемент ARTCEM торгової марки SOLAST - універсальний вид декоративно-оздоблювального матеріалу нового покоління, для створення неповторних дизайнерських рішень. Мікроцемент має безліч плюсів над іншими видами декоративних оздоблень завдяки ряду переваг, на чолі яких стоїть відсутність необхідності зняття старої обробки, якщо вона міцна. Крім того, зчеплення з поверхнею таке велике, що покрити можна навіть скло або пластик, при цьому навантаження на оброблювану область буде мінімальною, завдяки тонкошарового покриття, при цьому по міцності мікроцемент не поступається навіть мармуру або керамограниту.
Властивості та переваги мікроцементу:
 • 1
  Не потребує видалення старого покриття
  Мікроцемент має високий ступінь адгезії, може наноситься без демонтажу попередньої обробки
 • 2
  Мінімальний шар нанесення
  Без змін рівня чистої підлоги (1-3 мм завтовшки)
 • 3
  Надійний та довговічний
  Зносостійкий до механічних впливів (подряпин, ударів і т.д.), а також впливу хімічних речовин.
 • 4
  Виключає ковзання
  Структура покриття дозволяє виключити ковзання, що важливо для таких приміщень як зони біля басейну, душові кабіни, ванні кімнати і т.п.
 • 5
  Легкість і зручність у догляді
  Завдяки безшовному покриттю, виключає місця скупчення бруду, чим полегшує прибирання і дезінфекцію. Також не мало важливим є той факт, що на покриттях з мікроцемента не розмножуються грибки і бактерії.
 • 6
  Екологічно чистий продукт
  Повністю безпечний для дітей, не виділяє токсичних елементів
Однокомпонентна система
Для сухих приміщень всередині будинку: кухня, спальна кімната, дитяча, а також для приміщень і поверхонь з можливим впливом води: коридор, туалет, кухонний фартух, стільниця та інше.
Двокомпонентна система
Для підлог з високою інтенсивністю руху (кафе, ресторани, торговельні та офісні центри, сходи, коридори), стін, стель і поверхонь з високою зносостійкістю. Рекомендується для приміщень з постійним впливом води (душова зона, ванна, чаша басейнів), фасадів будівель, зон відпочинку, камінів, території біля басейну.
Ступіні блиску лаку
- Матовий;
- шовковисто-матовий;
- глянсовий.

Для реалізації різних декоративних ефектів ви можете замовити підготовчий і фінішний шар в двох варіантах зернистості: грубозернистий і дрібнозернистий, що дозволяє зробити більш грубу фактуру або навпаки, більш рівну, шовковисту.
Як ви вже здогадалися, мікроцемент - дуже універсальний матеріал, який вже встиг отримати всесвітню популярність і довіру дизайнерів і архітекторів. Мікроцемент використовується як в житлових приміщеннях (часто в трендових мінімалістичні дизайнерських рішеннях стилю лофт.), Так і в громадських, таких як: кафе, офіси, ресторани, SPA салони, фітнес центри і тд. А також, в приміщеннях, в яких присутній ризик впливу води або пари. Наприклад ванні кімнати, душові, санвузли, зони навколо басейну, кухонні фартухи і робочі поверхні. Головною причиною вибору мікроцемента для обробки таких приміщень - гідроізоляційні, що досягається за рахунок нанесення кінцевого шару у вигляді лаку, який створює на поверхні покриття тонку прозору, водонепроникну плівку. Також, варто відзначити оригінальність і стильність цього декоративного матеріалу, завдяки широкій колірній гамі і великій різноманітності текстур нанесення.
Як наносити мікроцемент?
Робота з мікроцементом проходить в 4 етапи:
1
Підготовка поверхні і нанесення праймера.
1. Шліфуємо бетонну основу і позбавляємося від пилу.
2. Всю поверхню підлоги обробляємо із застосуванням праймера ARTCEM (для цього використовується валик).
Оброблена поверхня повинна повністю висохнути.
Відео інструкція
2
Нанесення базового шару мікроцемента.
1. Змішуємо всі необхідні суміші з дотриманням зазначених виробником пропорцій.
2. Перемішуємо склад до однорідної консистенції.
3. Наносимо перший шар мікроцемента на вже прогрунтована основу підлоги тонким шаром, рівномірно розподіляючи по всій поверхні.
4. На верхній шар укладаємо раніше підготовлену сітку, притискаючи її до мікроцементу
Відео інструкція
3
Нанесення декоративного шару мікроцемента.
Після повноцінного висихання першого шару переходимо до виконання наступного етапу:
1. На поверхню сітки наносять другий шар мікроцемента. При цьому можна використовувати різні текстури декоративного покриття.
2. Для наступного шару готуємо більш густу консистенцію.
3. Для створення різних текстур можна використовувати губку (потрібно промокнути поверхню), а потім - затерти підлогу в хаотичному порядку.
4. Даємо суміші повністю висохнути.
Відео інструкція
4
Нанесення захисного шару
ARTCEM Amber і Crystal ідеальне фінішне покриття, яке застосовують після нанесення і повноцінного висихання мікроцемента. Прозорий шар виконує важливу захисну функцію, допомагаючи створити привабливий зовнішній вигляд будь-якій поверхні і вберегти її від негативного впливу різних чинників.
Для визначення остаточної ціни матеріалів під обробку мікроцементом варто уточнити ряд вихідних моментів:
- Стан поверхні, на яку планується нанесення обробки мікроцементом.

- Бажаний кінцевий результат декору поверхні (імітація грубої текстури бетону, розмитості, гладкі візерунки "водяні плями" та інше).

- Кольорове рішення. Завдяки універсальним пігментних паст ARTCEM Multi Color можливо змішувати нескінченну кількість колірних комбінацій.

- Призначення приміщення та інтенсивність навантаження на поверхню.

Розрахувати вартість і купити мікроцемент в Києві і по території України допоможе наш досвідчений менеджер, попередньо обговоривши нюанси.
Зв'язатись з менеджером